Välkommen att kontakta oss


Försäljning

Välkommen att kontakta någon av våra duktiga säljare. Ring +46 (0)371-193 90 eller till hello@carlobolaget.se så hjälper vi dig så snart vi kan. Vet du vem du vill prata med hittar du kontaktuppgifter nedan.

Kundtjänst

Saknar du leverans, är någon av våra produkter felaktiga eller behöver prata med vår kundtjänst? Slå oss en signal på +46 (0)371-193 90 eller kundtjanst@carlobolaget.se så vi hjälpa dig så snart vi kan.

Produktmagasin

Bläddra i våra produktmagasin som är fyllt med inspiration. Vill du använda våra uppslag ur magasinet, vänligen kontakta oss så vi kan hjälpa er med er önskan.

Bläddra i produktmagasinen ››

ANDERSTORP


Tommy Hultquist
VD | Ägare


Direkt: +46(0)371-193 97
Mobil/SMS: +46(0)70-634 64 37
E-post: tommy@carlobolaget.se

Lars Persson
Försäljning | Ägare


Direkt: +46(0)371-193 96
Mobil/SMS: +46(0)70-822 85 08
E-post:  lars@carlobolaget.se

Jonas Rudmo
Försäljning/inköp | Ägare


Direkt: +46(0)371-193 99
Mobil/SMS: +46(0)70-556 61 80
E-post:  jonas@carlobolaget.se

Jenny Andersson
Ekonomi


Direkt: +46(0)371-193 92
Mobil/SMS: +46(0)72-376 14 98
E-post:  jenny@carlobolaget.se

Britt Johansson
Försäljning Profil


Direkt: +46(0)371-193 94
Mobil/SMS: +46(0)76-806 95 45
E-post:  britt@carlobolaget.se

Thomas Jansson
Försäljning Profil


Direkt: +46(0)371-193 98
Mobil/SMS: +46(0)70-820 30 08
E-post: thomas@carlobolaget.se

Jonas Wetterholm
Försäljning Profil


Direkt: +46(0)371-193 88
Mobil/SMS: +46(0)70-561 44 68
E-post: jonas.w@carlobolaget.se

Jessica Lundgren
Försäljning Detalj


Direkt: +46(0)371-193 93
Mobil/SMS: +46(0)72-368 83 61
E-post: jessica@carlobolaget.se

Ulric Ljungkvist
Kundtjänst/Lager


Direkt: +46(0)371-193 95
Mobil/SMS: +46(0)72-368 83 62
E-post: ulric@carlobolaget.se

Halit Tas
Kundtjänst/Lager


Växel: +46(0)371-193 90
E-post: halit@carlobolaget.se

BORÅS


Christian Johansson
Försäljning Profil


Direkt: +46(0)371-193 87
Mobil/SMS: +46(0)70-236 41 71
E-post: christian@carlobolaget.se

DANMARK


Thomas Johansen
Försäljning Profil


Direkt: +45 23 46 33 43
E-post: thomas.j@carlobolaget.dk